Про сайт

Опубликовано Tyzh59 - пн, 12/17/2018 - 13:37

Проект «Про Стародавній Київ/Kyiv Heritage Guide» цє незалежний інформаційний інтернет проект, не заангажований з політичними групами, орієнтований на фізичних та юридичних осіб з приватними та бізнес потребами, на бізнес-аудиторію туристичної індустрії України та зарубіжжя.

Змістом проекту є детальна інформація у вигляді інтернет бази даних нерухомих пам‘яток міста Києва (більше 3.500 пам‘яток) із інтерактивною картою міста і можливістю онлайн: 1) сортуванням переліків по вибраним критеріям та 2) формувати необхідний запит для вибірки даних.

Інтерактивна інтернет база пам‘яток, крім карти та текстового переліку, розширена за рахунок фотографій, архівних матеріалів, сучасних проектів реставрацій та пристосувань, історичних описів пам‘яток. Таке розширення та доповнення змісту даних (оновлення) відбувається постійно, окрім того, передбачена суттєва важливістю можливість доповнення таких даних інтернет користувачами після погодження контент-адміністратором бази.

Мета проекту

  1. Надання довідково-інформаційної підтримки в просуванні вітчизняного бізнеса в сфері надання туристичних послуг на міжнародному рівні;
  2. Забезпечення інформацією про (та популяризацію) стародавності Києва; 
  3. Залучення вітчизняних та зарубіжних суб‘єктів культурної діяльності в сферах нерухомої культурної спадщини для її вивчення, захисту та популяризації;
  4. Надання експертних послуг (реставрація, збереження та використання пам‘яток) власникам та користувачам пам‘яток (приміщень в них).

Аудиторія проекту

1) люди з активною громадською позицією; 2) представники наукових та культурних установ; 3) власники туристичних бізнесів; 4) користувачі (власники та орендатори) будівель та приміщень пам‘яток.

Проектом заплановано, при поетапному розвитку, охоплення додаткових інформаційних сервісів, які будуть працювати із ширшим колом споживачів та надавати більше інформації. Для розширення кола взаємодії в  сфері культурної спадщини, основа проекту буде включати додатково:  1) аналітично-новинний портал; 2) програмні і 3) поліграфічні версії довідників та путівників по Києву.